Vergi Levhası Olmadan Ödeme Nasıl Alınır?

En çok merak edilen konulardan bir tanesi de vergi levhası olmadan online ödeme sistemini sitemize Entegre edip edemememizdir.

Bu konumuzda sizlere vergi levhasız ödeme sistemleri hakkında az da olsa açıklık getirmek istiyoruz. Bazı sistemler vergi levhası olmadan online ödeme almanıza katkı sağlayacak şekilde imar edilmiştir.

Fakat bu, sistemi kullanmanın kesinlikle faydalı olduğu anlamına gelmez. Bu tür sistemlerin faydası olduğu kadar bilinen zararlarından bir tanesi ve en önemli kısmı , komisyon oranlarının yüksek olmasıdır.

Komisyon oranları sanal pos için dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.

Örnek verecek olursak vergi levhalı başvuru yaptığınız bir sistem %1 ya da %2 komisyon alırken vergi levhamız olmadan aldığımız sanal pos bizlerden komisyon olarak %8 %10 Hatta %20’lik bir kısmı dahi komisyon olarak alabilmektedir. Fakat yine de vergi levhası olmayan kişiler için en ideal yol vergi levhası olmadan başvuru kabul eden sanal pos şirketlerine başvuru yapıp kendi sistemlerine entegre etmeleridir. Bu sistemleri sizlere kısa isimler halinde tanıtmak istiyoruz.


Bu sistemler arasında şunları saymak mümkündür: iyzico, Shopier , paymes

Yine de bizlerin önerisi, shopier kullanmanızdır. Çünkü çoğu Siteler shopier kullanmakta ve bu sitenin alt yapısını sistemlerine Entegre edip çalışmaktadırlar. Shopier her hafta çarşamba günü ödemeleri yapmaktadır.

İnternet üzerinden, Kredi kartından ödeme almanın tek yolu , sanal pos sahibi olmaktır.

Sonraki yazılarımızda bu ödeme kanallarından da kısa kısa bahsedebiliriz. Şimdilik bu ödeme kanallarına başvuru yapmanın ücretsiz ve herhangi bir vergi levhasına tabi olmadan başvurularının onaylandığını bilmek açısıyla kaleme alınmış bir yazıdır.

Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder bir sonraki yazılarımızda görüşmeyi temenni ederiz.

Vergi levhası olmadan sanal pos almanız için site başvuru adresleri:

Bildiğiniz diğer “vergi levhası olmadan başvuru kabul eden şirketleri” yorumlarla bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir